Специальная мониторинговая миссия в Украине Special Monitoring Mission to Ukraine Специальная мониторинговая миссия ОБСЕ в Украине Special Monitoring Mission to Ukraine
Антитеррористическая операция на востоке Украины

 

ООС: зведені дані – 14 березня 2019

ООС: зведені дані – 14 березня 2019

Кількість вогневих провокацій з боку противника дещо зменшилася. Фактів застосування російсько-окупаційними військами озброєння заборонених Мінськими домовленостями калібрів не зафіксовано.

Донецький напрямок

Незважаючи на оголошений режим припинення вогню, протягом минулої доби зафіксовано 2 прицільних ворожих обстріли на цьому напрямку.

З 07:20 ранку протягом 55 хвилин російсько-окупаційні війська з боку населеного пункту Мінеральне обстрілювали опорні пункти підрозділів Об’єднаних сил поблизу Авдіївки зі станкових протитанкових гранатометів та стрілецької зброї.

А близько 11:00 наші позиції в районі Мар’їнки з напрямку району Трудівський окупованого міста Донецьк обстріляв ворожий снайпер.

Внаслідок обстрілів двоє військовослужбовців зі складу Об’єднаних сил було поранено. Наразі вони перебувають у військових медичних закладах.

Ситуація на початок поточної доби, станом на 12:00

Ворог відкривав вогонь двічі.

Близько 07:00 ранку відбувся 10-хвилинний обстріл зі стрілецької зброї позицій підрозділів Об’єднаних сил біля Травневого, що на Луганському напрямку.

Одночасно на Донецькому напрямку противник застосував кулемети великого калібру неподалік Богданівки. Тут окупанти вели вогонь значно довше – протягом 40 хвилин.

Жоден з цих обстрілів підрозділи Об’єднаних сил не залишили без відповіді і продовжують стабільно контролювати ситуацію на лінії зіткнення.

Втрат серед наших захисників немає.

Інформація Головного управління розвідки Міністерства оборони України

Командування ЗС РФ вживає заходів для посилення боєздатності угруповання російсько-окупаційних військ на тимчасово окупованій території Сходу України.

Зокрема, з початку цього тижня збільшились обсяги поставок з території Росії боєприпасів, пально-мастильних матеріалів та іншого військового майна для забезпечення з’єднань і частин 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК ЗС РФ. Крім того, новопризначені за ротацією кадрові російські офіцери активізували діяльність щодо підвищення рівня укомплектованості підрозділів особовим складом за рахунок призову місцевого населення за т.зв. «спрощеною процедурою», у т.ч. осіб непридатних до військової служби за станом здоров’я.

Водночас, для запобігання проявам невдоволення діями російсько-окупаційних військ з боку населення тимчасово окупованої території Донецької та Луганської областей, окупаційні адміністрації активізували розповсюдження неправдивої та викривленої інформації про загрозу наступу ЗС України.

 

Інформацію підготовлено Міністерством оборони України

 

http://mediarnbo.org/2019/03/14/oos-zvedeni-dani-14-bereznya-2019/