Специальная мониторинговая миссия в Украине Special Monitoring Mission to Ukraine Специальная мониторинговая миссия ОБСЕ в Украине Special Monitoring Mission to Ukraine
Антитеррористическая операция на востоке Украины

 

ООС: зведені дані – 28 січня 2019

ООС: зведені дані – 28 січня 2019

Протягом 27 січня активність російсько-окупаційних військ на лінії бойового зіткнення зменшилася, порівняно з позаминулою добою, 26-м січня, коли кількість ворожих збройних провокацій становила 10 разів.

Вчора окупанти лише один раз порушили режим тиші.

Близько 10:00 з напрямку окупованого селища Голубівське, ворог вів прицільний обстріл з АГС, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї по наших оборонцях н.п. Новотошківське. У відповідь захисники України адекватно застосували чергові вогневі засоби та придушили активність окупантів. Так, ворожий обстріл тривав протягом 20 хвилин.

Втрат внаслідок бойових дій протягом минулої доби у складі підрозділів Об’єднаних сил немає.

Обстановка на лінії фронту сьогодні, 28 січня

За наявною інформацією, від початку цієї доби, станом на 12:00, на лінії бойового зіткнення не зафіксовано обстрілів з боку російсько-окупаційних військ.

Підрозділи Об’єднаних сил перебувають напоготові до будь-якого розвитку подій та пильно виконують бойові завдання із оборони України від російської збройної агресії.

Інформація Головного управління розвідки Міністерства оборони України

Командування ЗС РФ вимагає постійно нарощувати інтенсивність заходів бойової підготовки з’єднань і частин 1 та 2 АК ЗС РФ. Як наслідок, командири окремих російських підрозділів, через складні погодні умови, проводять заняття неподалік, або безпосередньо на території населених пунктів, у т.ч. вогневу, інженерну й тактичну підготовку, що становить небезпеку для цивільного населення та викликає його невдоволення.

Так, 23 січня ц.р. невідомі особи застрелили з мисливської зброї російського військовослужбовця, який відкрив хаотичну стрільбу по місцевим мешканцям.

У зв’язку з цим, російським окупаційним командуванням передбачено впродовж січня ц.р. провести комплексне вивчення морально-психологічного стану підпорядкованого особового складу. Зокрема, з 28 січня ц.р. у військах противника розпочинають роботу спеціальні комісії під керівництвом заступників командувачів армійських корпусів з воєнно-політичної роботи.

Обстановка в районі відсічі та стримування збройної агресії Росії на території Донецької та Луганської областей є контрольованою нашими героями зі складу підрозділів Об’єднаних сил.

Слава захисникам України!

Слава Україні!

 

Інформацію підготовлено Міністерством оборони України

http://mediarnbo.org/2019/01/28/oos-zvedeni-dani-28-sichnya-2019/