Специальная мониторинговая миссия в Украине Special Monitoring Mission to Ukraine Специальная мониторинговая миссия ОБСЕ в Украине Special Monitoring Mission to Ukraine
Антитеррористическая операция на востоке Украины

 

ООС: зведені дані – 22 січня 2019

ООС: зведені дані – 22 січня 2019

 

Протягом минулої доби на лінії бойового зіткнення зафіксовано суттєве зменшення кількості провокаційних обстрілів з боку російсько-окупаційні військ. При цьому вчора важке озброєння окупанти не застосовували.

Донецький напрямок

Обидва вчорашні ворожі обстріли зафіксовано саме на цьому напрямку.

На приморській ділянці нашої оборони після 12:50 російсько-окупаційні війська з напрямку села Пікузи здійснили нетривалий обстріл з гранатометів по позиціях наших захисників поблизу Водяного.

Пізніше, з 19:00, понад годину окупанти вели обстріл з ручних протитанкових та підствольних гранатометів, а також стрілецької зброї в районі Мар’їнки.

Підрозділи Об’єднаних сил застосовували у відповідь чергові вогневі засоби, не порушуючи Мінські угоди та придушували ворожу активність.

Втрат внаслідок бойових дій протягом минулої доби у складі захисників України немає.

Обстановка на лінії фронту сьогодні, 22 січня

За наявною інформацією, від початку цієї доби, станом на 12:00, обстрілів з боку російсько-окупаційних військ на лінії бойового зіткнення не зафіксовано.

Інформація Головного управління розвідки Міністерства оборони України

РФ продовжує приховано нарощувати обсяги постачання озброєння й військової техніки для потреб з’єднань і частин 1 та 2 АК ЗС РФ.

Зокрема, інтенсивно поповнюються існуючі та формуються нові оперативні резерви зброї, боєприпасів та іншого військового майна. У зв’язку з цим, на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях склади з боєприпасами й вибуховими матеріалами облаштовуються на об’єктах цивільної інфраструктури, у т.ч. на території лікувальних закладів населених пунктів, розташованих поблизу лінії зіткнення.

Водночас, як повідомляє Головне управління розвідки Міноборони України, через використання російськими окупаційними військами території, об’єктів та майна цивільних медичних закладів, погіршився стан медичного обслуговування населення. При цьому, медичний персонал цивільних лікарень зобов’язаний підтримувати постійну готовність до негайного виконання завдань в інтересах російських окупаційних військ. У зв’язку з цим, виїзд автомобілів швидкої допомоги за викликом населення здійснюється тільки у екстрених випадках з дозволу начальника медичної служби місцевого російського військового гарнізону.

Обстановка в районі відсічі та стримування збройної агресії Росії на території Донбасу є контрольованою нашими героями зі складу підрозділів Об’єднаних сил.

Щиро вітаємо усіх українців з Днем Соборності!

Слава захисникам України!

Слава Україні!

 

Інформацію підготовлено Міністерством оборони України

http://mediarnbo.org/2019/01/22/oos-zvedeni-dani-22-sichnya-2019/