Специальная мониторинговая миссия в Украине Special Monitoring Mission to Ukraine Специальная мониторинговая миссия ОБСЕ в Украине Special Monitoring Mission to Ukraine
Антитеррористическая операция на востоке Украины

 

ООС: зведені дані – 19 січня 2019

ООС: зведені дані – 19 січня 2019

Протягом минулої доби російсько-окупаційні війська продовжували порушення режиму тиші та збройні провокації на лінії бойового зіткнення. Зокрема, окупанти декілька разів вели мінометні обстріли по оборонних позиціях підрозділів Об’єднаних сил. Втрат внаслідок бойових дій протягом минулої доби у складі Українських оборонців немає.

Луганський напрямок

Зафіксовано 1 обстріл з боку російсько-окупаційних військ.

З 21:25, протягом майже півгодини, ворог вів провокаційний обстріл з великокаліберних кулеметів в бік наших оборонців хутіра Вільний.

Донецький напрямок

Окупанти більш активно порушували режим тиші. Російсько-окупаційні війська 8 разів вели провокаційні обстріли оборонних позицій захисників України.

Після 15:00, протягом півтори години, з невеликою перервою, ворог вів обстріл оборонців Гнутового. Окупанти застосували тут гранатомети різних типів та великокаліберні кулемети. Окрім цього, з напрямку н.п. Пікузи вів вогонь ворожий снайпер.

Пізніше, ворог порушував режим тиші з гранатометів та іншого піхотного озброєння в районі н.п. Чермалик, Мар’їнка, Красногорівка.

Наші оборонці Пісків та Водяного зафіксували розриви декількох ворожих мін калібру 82 мм.

Підрозділи Об’єднаних сил застосовували у відповідь чергові вогневі засоби та придушували ворожу активність.

Обстановка на лінії фронту сьогодні, 19 січня

Від початку цієї доби, станом на 12:00, на лінії бойового зіткнення не зафіксовано обстрілів з боку російсько-окупаційних військ.

Обстановка в районі відсічі та стримування збройної агресії Росії на території Донецької та Луганської областей є контрольованою нашими героями зі складу підрозділів Об’єднаних сил.

Слава захисникам України!

Слава Україні!

 

Інформацію підготовлено Міністерством оборони України

http://mediarnbo.org/2019/01/19/oos-zvedeni-dani-19-sichnya-2019/