Антитеррористическая операция на востоке Украины
 

Список погибших

За кілька хвилин до смерті боєць АТО читав біблію

22.11.2014

Герої не вмирають! Боролись за Щастя Спи, Героє, сном найміцнішим, Хай в небі Тобі воздасться! Сьогодні газети про тебе напишуть: "Він загинув в бою за Щастя..."

З початку українсько-російської війни на сході України загинули шість військовослужбовців з Радивилівського району, що на Рівненщині, а саме: Андрій Нечипорук (Рідків), Андрій Бєлкін, Ігор Черняк (Радивилів), Іван Сова (Зарічне), Іван Лемещук (Гайки-Ситенські), а нещодавно було 9 днів по загибелі Назара Крохмаля (Михайлівка на ФОТО).

Нагадаємо, 6 листопада, 21-ти річний Назар Крохмаль загинув в районі міста Щастя, під Луганськом, під час обстрілу російськими збройними формуваннями з РСЗВ «Град». Ще в понеділок, 3 листопада, Назар Крохмаль на сході України святкував свій день народження, а вже наступного понеділка – сира земля, в рідному селі Михайлівка, що на Радивилівщині взяла в свої обійми юнака.
Він був старшим солдатом роти снайперів 80-ї окремої аеромобільної бригади, служив за контрактом.

Щоб попрощатись з хлопцем на Радивилівщину приїхали не лише рідні, друзі та знайомі, а й до двох десятків побратимів з зони АТО. Серед тих, хто пліч опліч з Назаром воював на сході України були поранені і на милицях. Побратими згадують його, як хорошу людину. Вони розповіли, що у важкі моменти, коли їх засипало «градами» Назар не втрачав оптимізму і щоб якось підняти настрій та зігріти у холодні дні готував хлопцям теплий чай. Завжди був усміхнений та щирий.

Також, кажуть, що останнє, що парубок зробив у своєму молодому віці – це зняв бронежилет і сів біля бліндажа, щоб почитати… Біблію.
Вічна пам’ять і слава героям!
Низький уклін і шана Вам навіки! Герої не вмирають!

Ксеня Любінська

 
http://takeinfo.net/news/view/20877

Антитеррористическая операция на востоке Украины

Музей миротворчества он-лайн

Центр миротворчества