Школа виживання від Центру миротворчості
Школа виживання від Центру миротворчості

 

Як гуляти по болоту

Як гуляти по болоту

1

Як гуляти по болоту
Прогулянка по болотах, болотах і болотах може бути складним завданням, але це також цікавий спосіб досліджувати природу. Якщо ви йдете гуляти по болоту, використовуйте водонепроникне спорядження, щоб зберігати себе сухим. Обов'язково йдіть повільно і використовуйте палицю, щоб перевірити глибину болота. Ніколи не ходіть на самоті і обов'язково використовуйте карту. З деякими основними приготуваннями і запобіжними засобами, ви можете насолоджуватися веселою прогулянкою на болоті.

2

Одяг для болотній прогулянки

3

Носіть бавовняну сорочку і синтетичні похідні штани або шорти . Оскільки ви будете носити громіздке спорядження поверх вашого одягу, виберіть щось легке під нею. Це допоможе вам ефективно пересуватися по болоту і запобігти перегріву. Просту бавовняну сорочку і синтетичні штани або шорти, призначені для походів, найкраще носити під болотним спорядженням.
o Якщо ви не хочете використовувати синтетичний матеріал, виберіть легкий матеріал, такий як сітка або бавовняні штани.
o На додаток до синтетичних шортів або штанів, синтетичне нижню білизну також є хорошою ідеєю.

4

Покрийте свій одяг водонепроникним спорядженням . Перш ніж вирушити в похід по болоту, придбайте водонепроникне спорядження в місцевому магазині на відкритому повітрі. Вам знадобиться водонепроникна куртка і водонепроникні штани, щоб покрити вашу одяг. Це не тільки збереже вашу одяг в чистоті, але і захистить вас від потенційних бактерій, які містяться в грязі і болотяній воді.
o Не рекомендується ходити в походи без водонепроникною екіпіровки. Деякі курорти можуть дозволити вам орендувати водонепроникне спорядження для болотних прогулянок.

5

Носити рукавички. Під час походів по болоту важливо захистити руки від води і бруду. Під час походів завжди надягайте синтетичні водонепроникні рукавички.
o Рукавички необхідні для болотної прогулянки. Ваші руки стикнуться з великою кількістю бруду і сміття, і захист від бактерій має життєво важливе значення.

6

Захистіть свої ноги за допомогою водонепроникних черевик і шкарпеток. Важка пара водонепроникних черевик обов'язкове для піших прогулянок. Їх слід носити з важкими вовняними або синтетичними шкарпетками, щоб зберегти ноги сухими.
o Як водонепроникне спорядження, водонепроникні черевики не є обов'язковими для походу. Ваші ноги будуть глибоко в болотистій воді, яка може містити всі види бактерій. Захист життєво важлива.

7

Носити капелюх або бандану . Для будь-якого типу походів, а не тільки болотних походів, важливо носити капелюх або бандану. Капелюх або бандана можуть допомогти захистити ваше обличчя і шкіру голови від сонця, так як ви, ймовірно, будете подорожувати пішки в пікові години сонячного сяйва.

8

Намагайтесь ретельно орієнтуватися на болоті

9

Візьміть екскурсію , якщо у вас мало досвідупересуватися в болотах. Якщо ви ніколи раніше не проходили болотну прогулянку, обов'язково проведіть екскурсію разом з групою інших туристів. Професіонал повинен провести вас через вашу першу болотну прогулянку. Мало того, що вони будуть знати основні правила безпеки, вони будуть знати, як діяти в разі надзвичайної ситуації.
o Курорти і табори часто надають екскурсії. Порадьтеся з ким-небудь за інформаційною стійкою. Ви також можете шукати екскурсії онлайн.

10

Використовуйте карту . Ні в якому разі ви не повинні відправлятися в похід без карти. Заблукати в болоті може бути дуже небезпечно, тому зберігайте карту в надійному місці. Переконайтеся, що у всіх членів вашої групи є карти на випадок, якщо вас розлучать. [6]
o На додаток до карти, залиште маршрут з описом вашого походу з кимось, хто залишається позаду. Таким чином, якщо ви і ваша група загубилися, люди дізнаються загальну область для пошуку вас.
o Тримайте карту в кишені або рюкзаку, коли ви її не використовуєте. Завжди приносите резервну карту на випадок, якщо ваша карта промокне.

11

Рухайся повільно . Болотяна прогулянка не буде швидкою, і ви, ймовірно, не будете покривати більшу частину місцевості. Замість цього ви повинні йти повільно і покрити меншу кількість землі. Робіть дуже повільні кроки, щоб ви могли зберігати стійкість під час навігації по болотної дорозі. Якщо ви починаєте відчувати себе хитким, сповільніть темп.
o Пам'ятайте, що навіть якщо ви не покриваєте велику ділянку землі, ви все одно можете насолодитися прогулянкою по болоту, детально вивчивши пейзаж. Зверніть увагу на пам'ятки, запахи і звуки навколо вас, коли ви повільно рухаєтеся по болоту.

12

Відчувайте себе попереду з вашої тростиною перед кожним кроком. Ви завжди повинні приносити тростину на болотяного прогулянці. Перед кожним кроком відчуйте область, де ви збираєтеся поставити свою ногу тростиною. Уникайте ступати в будь області, де земля здається сирої або де вода дуже глибока. Ніколи не робіть крок, поки ви не використали свою тростину, щоб знайти тверде, дрібне місце на болоті.

13

Намагайтеся не впасти і не застрягти . Якщо ви або хтось інший застрягли або впали в болото, спочатку оцініть ситуацію. Якщо після падіння людина може рухати ногою, щиколоткою або ногою, обережно допоможіть витягти його ногу з болота і спонукати його продовжувати йти. Однак, якщо людина відчуває сильний біль і не може поворухнути ногою, ступнів або кісточкою, розстебніть його черевик. Попросіть їх повільно зняти ногу з черевика і привести їх до місця для сидіння, такому як лава або суха ділянка землі.
o Для переміщення потерпілого може знадобитися кілька людей. Ось чому походи в групи важливі.

14

Зверніться в аварійні служби . Якщо хтось не може рухатися, зупиніть похід і зверніться по медичну допомогу. У слідів часто є телефони поблизу, куди ви можете звернутися за допомогою. Ви також можете попросити не постраждав пройти до найближчої станції рейнджера. Якщо у когось є послуга стільникового зв'язку, він може подзвонити в службу екстреної допомоги.

15

Заходи безпеки

16

Переконайтеся, що у вас багато води . Ніколи не йдіть на болотну прогулянку, чи не упакувавши велику пляшку води. Через додаткових зусиль, щоб пройти через болото, ви відчуєте сильну спрагу на прогулянці. Принесіть дуже велику пляшку з водою, переважно галон або більше, і робіть глотки кожні кілька хвилин. Якщо ви зневоднені, в болоті легко дезорієнтуватися. Це може бути дуже небезпечно.
o Переконайтеся, що всі учасники вашої пішохідної вечірки також знають, як набирати воду.

17

Наносити сонцезахисний крем . Нанесіть щедрий шар сонцезахисного крему на будь-які частини тіла, які не покриті похідним спорядженням. Повторно наносите сонцезахисний крем, якщо ви намокли, і кожні кілька годин. Перевірте інструкції на упаковці, щоб дізнатися, як довго триває сонцезахисний крем.

18

Не ходить поодинці . Ніколи не ходіть в походи без приятеля. Навіть після кількох екскурсій по болоту завжди небезпечно подорожувати пішки по одному болоту. У разі надзвичайної ситуації вам знадобиться хтось, хто звернеться за допомогою.

19

Не чіпайте диких тварин . У болотистих областях можуть бути тварини, такі як алігатори і отруйні змії. Здебільшого тварини навряд чи нападають неспровоковано. Якщо ви бачите потенційно небезпечна тварина, не підходьте до нього і не фотографуйте. Якщо ви просто продовжите йти, тварина, ймовірно, залишить вас у спокої.
o У випадку якщо вас укусила або іншим чином пошкодила тварина, попросіть кого-небудь негайно звернутися в службу екстреної допомоги.